Kariéra

Jsme jediná žižkovská nemocnice s téměř 100 letou tradicí a těšíme se, že nás pacienti budou brát za svoji nemocnici a budeme se tu společně potkávat.

Zaměstnanecké výhody

  • Možnost pracovat v jediné církevní nemocnici s akutní péčí v ČR
  • Přátelské prostředí a malé pracovní kolektivy
  • Možnost práce na plný i částečný pracovní úvazek
  • Výhodné mzdové podmínky
  • Možnost ubytování pro mimopražské
  • Podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání
  • Možnost duchovního doprovázení a podpory

Balíček benefitů

  • Příspěvek na stravování
  • Odměny k pracovnímu výročí
  • Kulturní akce pořádané nemocnicí
  • 5 týdnů dovolené

Volná místa

Sestry a nelékařské profese

Pozice je vhodná i pro důchodce.
Kontakt
Kontakt
Co požadujeme:
  • odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
  • bezúhonnost
  • spolehlivost, trpělivost a pracovitost
  • pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům
  • práci v nepřetržitém provozu
  • zkušenost s prací na lůžkovém oddělení výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • práci v rozvíjející se nemocnici
  • výhodné mzdové podmínky
  • ochotu naslouchat Vašim nápadům a připomínkám
  • podporu v odborném růstu a ve vzdělávání
  • teamový duch a příjemné pracovní prostředí
  • stravování za zvýhodněné ceny ve vlastní jídelně
  • lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností - vedle metra Jiřího z Poděbrad
Co bude náplní Vaší práce:
  • budete ve spolupráci s ostatním zdravotním personálem provádět pomocné a obslužné činnosti v rámci poskytování zdravotních služeb našim pacientům
Kontakt
Nabízíme :
  • práce na HPP nebo DPP
  • zkrácený úvazek (1/2)
  • nebo práci na pravidelné výpomoce, zástupy za dovolené a nemoce.
  • nástup možný ihned
  • příjemný kolektiv malé firmy, nejsme řetězová lékárna
  • zajímavé platové podmínky

Požadujeme :
  • odpovídající farmaceutické vzdělání
  • samostatnost
  • příjemné vystupování a péči o naše pacienty a zákazníky

Kontakt

Ostatní

Kontakt
Náplň práce:
mytí nádobí
příprava zeleniny
čištění a údržba pracovních ploch a prostor kuchyně
výpomoc při výrobě jídel

Požadujeme
Pracovitost
Týmovou spolupráci
Vhodné i pro důchodce
Kontakt

Kontakt

Alena Viktorinová

Administrativa