Kariéra

Ambulantní centrum, lůžková oddělení, RTG a SONO, lékarna.
Nejen pro Prahu 3.

Chcete u nás pracovat?

  • Možnost pracovat v církevní nemocnici s lůžkovou péčí, diagnostickou částí i lékárnou
  • Přátelské prostředí a malé pracovní kolektivy
  • Možnost práce na plný i částečný pracovní úvazek
  • Výhodné mzdové podmínky
  • Možnost ubytování pro mimopražské
  • Podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání
  • Možnost duchovního doprovázení a podpory

Balíček benefitů

  • Příspěvek na stravování
  • Odměny k pracovnímu výročí
  • Zaměstnanecká sleva v nemocniční lékárně
  • Kulturní akce pořádané nemocnicí
  • 5 týdnů dovolené

Volná místa

Sestry a nelékařské profese

Pozice je vhodná i pro důchodce.
Kontakt
Nabízíme mzdu -43.000 -45.000,- Kč

Kontakt
Co požadujeme:
  • odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
  • bezúhonnost
  • spolehlivost, trpělivost a pracovitost
  • pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům
  • práci v nepřetržitém provozu
  • zkušenost s prací na lůžkovém oddělení výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • práci v rozvíjející se nemocnici
  • výhodné mzdové podmínky
  • ochotu naslouchat Vašim nápadům a připomínkám
  • podporu v odborném růstu a ve vzdělávání
  • teamový duch a příjemné pracovní prostředí
  • stravování za zvýhodněné ceny ve vlastní jídelně
  • lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností - vedle metra Jiřího z Poděbrad
Co bude náplní Vaší práce:
  • budete ve spolupráci s ostatním zdravotním personálem provádět pomocné a obslužné činnosti v rámci poskytování zdravotních služeb našim pacientům
Kontakt
odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
bezúhonnost
spolehlivost, trpělivost a pracovitost
pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům
práci v nepřetržitém provozu
zkušenost s prací na lůžkovém oddělení výhodou

práci v rozvíjející se nemocnici
výhodné mzdové podmínky
ochotu naslouchat Vašim nápadům a připomínkám
podporu v odborném růstu a ve vzdělávání
5 týdnů dovolené
teamový duch a příjemné pracovní prostředí
stravování za zvýhodněné ceny ve vlastní jídelně
lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností - vedle metra Jiřího z Poděbrad
podporu bydlení

budete ve spolupráci s ostatním zdravotním personálem provádět pomocné a obslužné činnosti v rámci poskytování zdravotních služeb našim pacientům
Kontakt
Rozvíjející se nemocnice na Žižkově hledá do svého kolektivu kandidáty na pozici
Ergoterapeut/ ka,  Praha 3

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání
Práce v klidném prostřední stabilního malého zdravotnického zařízení v centru Prahy jen pár metrů od zastávky metra Náměstí Jiřího z Poděbrad.
Věříme, že v práci ve zdravotnictví jsou nejdůležitější pomoc, úcta a komunikace.
Pokud máte stejný názor, pojďte pracovat k nám!

NABÍZÍME:
dotované závodní stravování
příspěvek na ubytování či možnost zajištění ubytování
možnost dalšího profesionálního vzdělávání
klidné pracovní prostředí
slevu na zboží v naší lékárně
práci na plný pracovní úvazek
práci na zkrácený pracovní úvazek

OČEKÁVÁME:
VOŠ, střední vzdělání s maturitní zkouškou (obor ergoterapeut)
schopnost týmové spolupráce
trpělivý a empatický přístup ke klientům
spolehlivost, pozitivní přístup k práci

ODDĚLENÍ:
lůžkové oddělení následné a rehabilitační péče, DIOP
malé a stabilní kolektivy ( stanice o velikosti do 10 zaměstnanců)
poskytování ergoterapie klientům

Nástup ihned nebo dle dohody.

TĚŠÍME SE NA KONTAKT S VÁMI!
Informace o pozici
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Pozice je vhodná i pro absolventy a důchodce.
Nemocnice sv. Kříže Žižkov, s.r.o., Alena Viktorínová
601 569 846, alena.viktorinova@nskz.cz
Kontakt
Co vás čeká
Monitoruje a vyhodnocuje potřeby pacienta na základě údajů od něj, zjišťuje potřebné údaje o pacientovi od členů jeho rodiny, provádí sociálně právní poradenství pacientovi, členům rodiny, řeší sociálně právní a sociálně zdravotní problémy pacienta, jedná v zájmu pacientů s jinými odborníky, správními orgány, soudy a dalšími institucemi, spolupracuje se státními i nestátními institucemi a zastupitelskými úřady, preventivně vyhledává ohrožené pacienty především seniory, u kterých provádí zdravotně sociální screening, zajišťuje propouštěným pacientům služby sociální péče – terénní, ambulantní, pobytové (pečovatelskou službu, ošetřovatelská centra, domácí péči, domovy pro seniory, domovy se zvláštním režimem, azylové domy aj.), zajišťuje propouštěným pacientům další pobytové služby následné zdravotní péče (LDN, hospic, rehabilitační ústavy), nebo jiné pobytové péče (dětské domovy), zajišťuje propouštěným pacientů terénní služby následné zdravotní péče (HOME CARE, mobilní hospicové služby…), zúčastňuje se primářských a ošetřovatelských vizit dle přání kliniky/oddělení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
Znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů
Základní orientaci ve standardech kvality sociální péče
Pečlivost při vedení dokumentace
Dobré komunikační schopnosti, empatii a vstřícnost
Samostatnost i schopnost pracovat v týmu
Řidičský průkaz sk. B výhodou
Jako církevní nemocnice očekáváme vysoký morální kredit a schopnost empatie.

Oddělení v nemocnici:
lůžkové oddělení DIOP a následná a rehabilitační péče 90 lůžek
malé a stabilní kolektivy, rodinná atmosféra nemocnice
jediná lůžková nemocnice na Praze 3
podpora profesního růstu

Co vám můžeme nabídnout
možnost zajištění bydlení (typ dle dohody) a také příspěvek na ubytování
práci na plný či zkrácený pracovní úvazek
další benefity

Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Práce na zkrácený úvazek

Hrubá mzda
37 000 - 40 000 Kč/měsíc
Kontakt

Kontakt

Alena Viktorinová

Administrativa